A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Новини

Дата: від до Скинути

Дорослі і діти! Обережно !!! Міни!!!

В наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності, тому фахівцям Іллінівського ІРЦ  вкрай важливо донести до дітей та їхніх батьків  інформацію з цього питання. ,  Тема мінної небезпеки буде актуальною ще довгий час, тому важливо надати всю необхідну інформацію аби вберегти життя і здоров'я дітей з ООП.

10:13 20.06.2023

Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти в Іллінівському ІРЦ

Тиждень присвячений темі професій провели фахівці Іллінівського ІРЦ.  Вихованці закріпили і узагальнили знання про  види професій, їхнє  значення у житті людини; розв’язували математичні задачі, які пов’язані з профорієнтаційною спрямованістю, а також розглядали  різновиди мистецьких творів, вчилися  використовувати інформаційні технології для отримання потрібної інформації. Головна корекційно - розвивальна мета занять - навчити дітей  орієнтуватися у світі професій, володіти умінням розв’язувати задачі професійної спрямованості та  продовжувати взаємодіяти з іншими дітьми у колективі. Розвивали сприйняття монологічного мовлення ( через казку, вірш, розповідь), навчилися використовувати інформацію, отриману з відомих та запропонованих іншими джерел (книги, фільми тощо)

14:23 16.06.2023

Тиждень дружби святкує Іллінівський ІРЦ.

На цьому тижні фахівці Іллінівського ІРЦ присвятили заняття формуванню, закріпленню поняття дружби.  Разом з вихованцями центру відвідали чарівну «Країну Дружби» розмірковували про доброзичливі стосунки між людьми, а також говорили про незвичайну дружбу людей і тварин. Не забули про корекційне спрямування занять: розвивали дрібну та загальну моторику, рухову активність, збагачування мовлення, розвивали психічні функції: пам'ять, увагу,  мислення. І найголовніше чому навчилися і що зрозуміли «Хочеш мати друга – навчись бути другом»  за В. О. Сухомлинським

14:23 09.06.2023

Засідання психолого педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

26 травня в Іллінівському  опорному закладі загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов відбулися підсумкові засідання Команд психолого-педагогічного супроводу. На засіданніх було здійснено моніторинг індивідуальної програми розвитку дітей та виконання індивідуальних навчальних планів дітей з ООП. Засідання Команд супроводу відбувалося спільно з фахівцями ІРЦ Іллінівської сільської ради, які надали низку методичних рекомендацій щодо моніторингу корекційної роботи учнів з ОПП та відповіли на питання педагогічних працівників.

08:14 27.05.2023

22 травня 2023 року в онлайн-режимі відбулися підсумкові засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, які здобувають освіту в Зорянському ЗЗСО Іллінівської сільської ради

22 травня 2023 року в онлайн-режимі  відбулися підсумкові засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, які здобувають освіту в Зорянському ЗЗСО Іллінівської сільської ради

15:05 22.05.2023

День вишиванки

Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.  Свято щорічно відзначають у третій четвер травня в Україні. У 2023 році День вишиванки - 18 травня.  Фахівці ІРЦ  провели для дітей онлайн захід присвячений цьому дню. На якому ознайомили з історією виникнення, символом вишиванки. Діти розповідали вивчені вірши, грали в тематичні ігри. Кульмінацією заходу було малювання українського орнаменту.

13:45 18.05.2023

12 травня - День Матері!

У другу неділю травня щорічно святкують День матері. В Україні це свято – триєдине. Бо ми вшановуємо Божу Матір – Пресвяту Богородицю, Україну-матір та рідну неньку. Мама – це найдорожча у світі людина, яка подарувала кожному з нас найцінніше – життя.  12 травня працівники ІРЦ організували та провели з дітьми онлайн захід присвячений цьому дню. Діти дізналися про історію свята, пограли в тематичні  ігри та багато говорили ніжних та добрих слів про своїх матусь. А також виготовили привітальну листівку.

16:29 12.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень