A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Інформація щодо проходження комплексної оцінки

За допомогою порталу https://ircenter.gov.ua/ батьки можуть:

 • подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру онлайн;
 • отримати запрошення на проходження комплексного оцінювання (адреса, дата, час);
 • зберігати заяву та висновок в електронному вигляді.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ

 1. Щоб розпочати роботу із системою, необхідно зареєструватись. Треба перейти на сайт порталу та натиснути кнопку “Зареєструватись”у верхньому правому куті.
 2. Вибрати у вікні, яке відкриється, зареєструватись за допомогою e-mailчи BankID. Ми покажемо, як реєструватись за допомогою електронної пошти.
 3. Заповнити всі необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані, населений пункт і т.д. Обов’язкові поля для заповнення виділені жирним шрифтом. Також треба додати скан-копію паспорта, поставити галочку, що ви не робот, ознайомитись і погодитись з правилами реєстрації та дати згоду на обробку персональних даних. Після цього натиснути на кнопку “Зареєструватись” унизу. На вказану вами електрону пошту прийдуть логін та пароль для входу на сайт.
 4. Клацнути у верхньому правому куті сайту кнопку “Увійти” та ввести логін і пароль, які отримали на електронну адресу. Тепер ви у системі.
 5. Зайти в “Кабінет батьків” – “Заяви” та натиснути кнопку “Додати”. Обирати ІРЦ (наш код  85900 натиснути “Далі”.
 6. На наступному кроці “Подання заявки” треба заповнитти поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина, та мета проведення комплексної оцінки.

 7. Далі необхідно заповнити дані про дитину: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, свідоцтво про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності – паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Після цього – натиснути “Зберегти”.

  Згодом перелік поданих заяв можна переглядати на сторінці “Заявки”. На сторінці “Календар” з’явиться інформація щодо дати та часу зустрічі в ІРЦ. Покрокова інструція по заповненню заяви є на порталі https://ircenter.gov.ua/ 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень