A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання психолого педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

26 травня в Іллінівському  опорному закладі загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов відбулися підсумкові засідання Команд психолого-педагогічного супроводу. На засіданніх було здійснено моніторинг індивідуальної програми розвитку дітей та виконання індивідуальних навчальних планів дітей з ООП. Засідання Команд супроводу відбувалося спільно з фахівцями ІРЦ Іллінівської сільської ради, які надали низку методичних рекомендацій щодо моніторингу корекційної роботи учнів з ОПП та відповіли на питання педагогічних працівників.

08:14 27.05.2023

22 травня 2023 року в онлайн-режимі відбулися підсумкові засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, які здобувають освіту в Зорянському ЗЗСО Іллінівської сільської ради

22 травня 2023 року в онлайн-режимі  відбулися підсумкові засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, які здобувають освіту в Зорянському ЗЗСО Іллінівської сільської ради

15:05 22.05.2023

День вишиванки

Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.  Свято щорічно відзначають у третій четвер травня в Україні. У 2023 році День вишиванки - 18 травня.  Фахівці ІРЦ  провели для дітей онлайн захід присвячений цьому дню. На якому ознайомили з історією виникнення, символом вишиванки. Діти розповідали вивчені вірши, грали в тематичні ігри. Кульмінацією заходу було малювання українського орнаменту.

13:45 18.05.2023

12 травня - День Матері!

У другу неділю травня щорічно святкують День матері. В Україні це свято – триєдине. Бо ми вшановуємо Божу Матір – Пресвяту Богородицю, Україну-матір та рідну неньку. Мама – це найдорожча у світі людина, яка подарувала кожному з нас найцінніше – життя.  12 травня працівники ІРЦ організували та провели з дітьми онлайн захід присвячений цьому дню. Діти дізналися про історію свята, пограли в тематичні  ігри та багато говорили ніжних та добрих слів про своїх матусь. А також виготовили привітальну листівку.

16:29 12.05.2023

24.04-28.04. в ІРЦ проходив тиждень екологічного виховання.

В рамках цього тижня були проведені тематичні заняття. Мета його проведення - формування екологічної культури дітей, усвідомлення себе, як частинки природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає школи природі. Вони вчились визначати позитивне і негативне ставлення людей до природи та їх наслідки; ознайомилися  із взаємозв’язком природних об’єктів; вчились правилам бережливого ставлення до природи.

08:08 29.04.2023

Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

В нашому ІРЦ  тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 10 по 14 квітня  2023року. У його рамках пройшли найрізноманітніші заняття, основною метою яких було формування в дітей свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; розвиток в дітей  життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у дітей співчуття, бажання допомогти. Розглянуті поради та алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, правила безпеки в умовах воєнного стану, при загрозі радіаційної небезпеки, хімічної атаки.  Значна увага була приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами.

10:42 14.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень