A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Новини

Дата: від до Скинути

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Фахівці Іллінівського ІРЦ долучились до акції, що присвячена всебічній підтримці і комунікації Всеукраїньської програми ментального здоров'я " Ти як?" Було проведено тематичний захід з метою соціально-емоційної підтримки дітей з ООП в рамках платформи Іллінівського ІРЦ "Я все можу"

16:47 08.09.2023

З Днем Незалежності України!!!

Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє: Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України. Фахівці Іллінівського ІРЦ вітають зі святом та бажають всім миру!!!

12:25 24.08.2023

Українська література -як окремий вид мистецтва

Фахівці Іллінівського ІРЦ та учні  провели тематичний тиждень присвячений українській літератури, як явищу святового мистецтва. Сучасна творчість вражає нас сьогодні великою кількістю різноманітних видів мистецтв. Одним з них є література. Література допомагає освоїти людині такі сторони життя і суспільства, які іншими шляхами пізнати не можна. Пізнати протиріччя людської сутності, її непрості стосунки зі світом родини і суспільства можливо через твори реaлістичної школи. Читачу у творах відкриваються непрості механізми людської психіки, поведінки через знайомство з цікавим та захоплюючим сюжетом, персонажами, які в свою чергу постають певними моделями людського світу. Іншими словами, немає потреб «практикувати» такі ситуаційні моделі у житті – розпізнати їх допомагає література, саме вона дає ключ для прочитання життя та мислення людини, і в такому розумінні її пізнавальна функція нерозривно пов’язана із морально-етичною та виховною, але вчить вона нeпомітно, впливає на найтонші струни людської душі.

12:11 12.08.2023

Надання першої невідкладної допомоги.

Важкі умови сьогодення змушуть нас здобувати важливий досвід. На цьому тижні учні Іллінівського ІРЦ разом з фахівцями ознайомилися із правилами надання першої домедичної допомоги постраждалим, дізналися що таке самодопомога. Ознайомилися із поведінкою  та правилами надання допомоги, самодопомоги під час воєнних дій.

16:52 04.08.2023

З днем української державності!

Це свято запроваджено на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, що засвідчується першими згадками про заснування міста Києва, про історичні події, пов’язані з діяльністю видатного державотворця князя Київського Володимира.

13:30 28.07.2023

Тиждень історії побуту українців в Іллінівському ІРЦ

Тиждень присвячений історії розвитку побуту українців провели фахівці Іллінівського ІРЦ. Фахівці-консультанти разом з дітьми занурились у минуле з метою поглиблення знань дітей про звичаї, побуд наших предків. Розлянули предмети побуту і вжитку у розрізі минулого і сьогодення. Провели розвивально-корекційні заняття з метою виховання поваги та пошани до спадщини нашого народу

10:24 21.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень