A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Новини

Дата: від до Скинути

Про стан дотримання ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

В умовах російсько-української війни державна мова стала одним із головних символів єдності, незламності та боротьби нашого народу за перемогу, незалежність і гідне майбутнє.

10:32 21.05.2024

Семінар - практикум "Інклюзія в дії"

17 травня фахівці Іллінівського ІРЦ провели семінар "Інклюзія в дії". Семінар відвідали  асистенти вчителів Іллінівської ОЗЗСО, Шахівського ЗЗСО І- ІІІ ст та Білозерського ЗЗСО І - ІІІ ст. На зустрічі підбили підсумки щодо впровадження інклюзивної освіти під час дистанційного навчання. Обговорили питання документообігу. Розглянули приклади веденння моніторигу навчальних досягнень учня з ООП. Висвітлили тему використання цифрових технологій для навчання учнів з ООП з власного досвіду фахівців. Флешбеком став  обмін досвідом астистента Шахівського ЗЗСО Ковальової Г. А щодо використання технології e-kids для навчання учнів читанню. Команда Білозерського ЗЗСО Нитник А. Ю Шонія Д. М.  Латкун С. В.  мали доповідь на тему: "Подолай виклики воєнного часу в процесі дистанційного навчання в один клік". Асистент вчителя Ілллінівсьго ОЗЗСО Кроль О. О. доповіла про інтеграцію учнів з ООП у освітнє середовище. Ще раз підкреслили важливу роль батьків у навчанні учня з ООП.

15:15 17.05.2024

Іллінівський ІРЦ приєднується до святкування Дня вишиванки

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам'ятайте, що ми – УКРАЇНЦІ й зможемо все! 

11:33 16.05.2024

Міжнародний день сім'ї.

Сім'я — найбільший скарб у житті. Особливо сильно це відчувається у складний воєнний час. Для батьків вихованців Іллінівського ІРЦ був проведена зустріч з нагоди святкування Міжнародного дня сім'ї.

13:46 15.05.2024

Поради вчителя-дефектолога для батьків, щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами

      1. Щоб навчання дитини з особливими освітніми потребами проходило якомога продуктивніше, Вам треба усвідомити, що це складний, довготривалий процес, який передбачає злагоджену роботу вчителя-дефектолога і батьків, які в свою чергу повинні мати терпіння та уміння розуміти свою дитину.  2. Щоб уникнути маніпуляцій з боку дитини, чітко проговорюйте правила поведінки вдома, в транспорті, в навчальному закладі, в публічних місцях.   3. Старайтеся створити таке середовище для дитини де будуть розвиватися її самооцінка, впевненість у власних силах. Пам'ятайте, що Ваша дитина потребує постійної уваги та підтримки, хваліть її за кожен усіх, навіть за не значний, спонукайте дитину до нових спроб і звершень. 4. Якщо Ви бачите що зараз у Вас з дитиною виникне конфлікт, то говоріть з дитиною стримано і спокійно з наполегливими нотами в голосі. Не слід підіймати голос на дитину особливо прилюдно, цим Ви тільки погіршите ваше становище. Уникайте таких ситуацій, по можливості давайте дитині право вибору, не будьте дуже категоричні. 5. Дослухайтеся до порад та рекомендацій педагогів, а також спеціалістів хто дотичний до роботи з вашою дитиною. Консультуйтеся з фахівцями та лікарями, якщо Вам це рекомендують. Це удосконалить роботу спеціалістів, які працюють з Вашою дитиною. 6. Виконуйте домашні завдання та закріплюйте навички засвоєні в навчальному закладі. Краще, коли це систематично та щоденно. Допомагайте дитині у виконані завдань, але не виконуйте за неї. 7. Якщо дитина втомилася - дайте їй невеликий відпочинок, або займіть її іншою діяльністю. Не вимагайте від дитини більше, ніж вона може.

08:28 13.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень