» Новини » Свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада цікаво відсвяткували учні 5-7 класів. Було проведено урок - вікторину "Солов'їне шоу" та проведені тематичні заняття
Свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада цікаво відсвяткували учні 5-7 класів. Було проведено урок - вікторину "Солов'їне шоу" та проведені тематичні заняття