A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ІРЦ Іллінівської ОТГ

Новини

Дата: від до Скинути

Діяльність ІРЦ

У травні проводяться підсумкові засідання команд психолого - педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Новогродівської ТГ, Білозерської ТГ, Іллінівської ТГ за участю фахівців ІРЦ, на якому розглядалося питання про виконання індивідуальних програм розвитку. Учасники КППС підбили підсумки стану розвитку дітей, зупинилися на результатах освітньої діяльності, зазначили зміни в інтелектуальній, емоційно-вольовій сферах, обмінювалися результатами спостережень та інформацією про сильні сторони дітей. Окремо зупинилися на особливостях дистанційної роботи. Визначено подальші напрямки та пріоритети навчально-корекційної діяльності на наступний рік.

16:19 26.05.2022

ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ

Довідника безбар'єрності – нові поради для тих, кому найважче: сімей з дітьми, людей старшого віку та їхніх близьких, людей з інвалідністю. Отже, нова важлива інформація:

12:24 06.05.2022

Як допомогти дитині, що опинилася в епіцентрі воєнних подій. Поради для дорослих

Подбайте про те, щоб дитина була поруч із близькими Простежте, щоб дитину не розлучали з батьками чи іншими близькими дорослими.  Не залишайте дитину без нагляду. Якщо поруч з дитиною немає дорослих, передайте її до служби захисту дітей або постарайтеся знайти близьких дитини чи зв’язатися з іншою родиною, яка може про неї подбати.

19:55 14.04.2022

ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ

Перший український посібник із без’барєрної комунікації «Довідник безбар’єрності» з'явився у 2021 році. Він доступно розкриває, що таке бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність, правила коректної мови. Посібник був створений за ініціативою першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. «Нашим новим загальним бар’єром тепер стала війна. Нині ми точно розуміємо, що таке життя «до» та «після». І майже кожен в ці дні зіткнувся з багатьма ситуаціями вперше. Паралельно з цим – мільйони питань у голові. Що робити? Як захиститися? Як захистити дітей? Чим я можу бути корисний? Як ніколи є потреба у чітких інструкціях та порадах спеціалістів», – зазначила Олена Зеленська, розповідаючи про новий розділ. Відтепер «Довідника» відповідатиме на болючі питання найуразливіших верств населення – сімей з дітьми, людей старшого віку та їхніх близьких, людей з інвалідністю. Зокрема, у новому розділі висвітлено такі теми: Як допомогти дитині у тривожній ситуації? Як подбати про дитину в укритті? Як діяти, якщо дитина побачила щось шокуюче й налякана? Як розповісти та пояснити дитині втрату рідної людини? Як підтримати дитину в дорозі? Як перетнути кордон з дитиною до 18 років? Як допомогти дитині адаптуватися в тимчасовому житлі? Що робити, якщо ви побачили протиправні дії щодо іншої людини? Як отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію за нього? Куди звертатися батькам дітей із важкими захворюваннями? Як заспокоїти людину старшого віку під час обстрілів? Як переконати людину старшого віку спуститися в укриття? Як налаштувати людину старшого віку на переїзд у безпечне місце? Як розповісти людині старшого віку про втрату близького? Що робити, якщо ви зустріли дезорієнтовану людину? Як і де дістати ліки людині старшого віку? Як отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу після евакуації? Як вберегти людину з аутизмом від сенсорного перенавантаження? Як батькам налаштувати на дорогу дитину з аутизмом? Як налагодити комфортний побут дитини з аутизмом на новому місці? Як надати першу допомогу людині, у якої стався напад епілепсії? «Довідник» доступний за адресою: https://bf.in.ua, розділ «У воєнний час» – у правому верхньому кутку. Інформація в ньому постійно оновлюватиметься відповідно до воєнних викликів.

19:07 14.04.2022

ПОРАДИ ЩОДО ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ НА ОНЛАЙН-УРОКАХ

Український інститут розвитку освіти підготував для вчителів посібник з рекомендаціями щодо інклюзивних онлайн-уроків.Посібник містить поради щодо забезпечення доступності та приклади планування та реалізації онлайн-навчання. Також у посібнику є рекомендації щодо проведення дистанційних уроків

20:06 13.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень